volné

loď

8. ledna 2012 v 18:21 | sweet
Dnes mi šel chvilku internet a pak mi stávkoval. Mezitím jsem dělala free lay s loďkou. Myslím si,že se mi povedl a taky,že jsem se posunula v grafice,protože prolínání jsem fkt moc nepoužívala neboť jsem nevěděla jak jdou pak krásné layouty. Za podívánou zkouknutí layoutu stojí a koment by si zasloužil pokuď se naskytne nějaká osoba,která zavítá na blog :) PS:jde mi net hurá

2012 k začátku roku i po celý rok

1. ledna 2012 v 13:39 | sweet
K začátku roku 2012 jsem vyrobila lay. Jiný styl,ale modrá barva s trochou zelenoučké. Je bez menu tákže pouze horní box se stránkou.

zimní

24. prosince 2011 v 10:00 | sweet
Mám pro vás další dáreček na Vánoce tím je lay. Doufám,že se vám líbí,alespoň jako dáreček:) Vím,že není nějak extra pěkný,uznávám. Já dělám pro lidi věci a né pro sebe to co dám do volných či ke stáhnutí. Chcete vidět lay? Klikněte sem. Pak mi řekněte jak na vás působí. Jinak veselé Vánoce a štastný Nový rok 2012.

Hašlerky

8. října 2011 v 21:37 | sweet
Vyrobila jsem pro vás lay s nádechem modré barvy. Promiňte,že jsem zadala zdroj google.cz,ale nějak jsem z toho obrázku nevykoumala odkuď to pochází. Já hašlerky mám ráda. Pomůžou při škrábání v krku a potom se vám uleví fkt osvědčený lék a sice bonbonu,ale pomáhá to.
 
 

Reklama