témata

prší,prší jen se leje kam koníčky...

25. října 2011 v 14:00 | sweet
Tumblr_lq2q25erqh1qk1cdoo1_500_large
obrázek z:http://tvorime-zde.blog.cz/1110/tema-tydne-dest
Co se mi vybaví pod názvem déšť? Jasně už vím. Však každý ho z nás poznal. Z nebe padající kapky na chodník jsou nejhorším predátorem k vytvoření louží což mě netěší. Mám totiž díry v botách ,ale mám new zimní boty. Polobotky mi musí vydržet hold no. Já si je pospravuju nejsme přeci malá holka,abych se odvolávala na své rodiče či bráchu,že jo? Jako teď je mám spravený,ale stejně je to jen dočastně. Jinak jako já se schovávám před dešťěm pod deštník. Horší je,když začne slejvák tak to už mi prdlačky pomůže dešťník. Co mám ještě napsat o dešti..oh ano je to voda tedy H2O. Co dál? Kapky nám bouchou na okna,kde se rozplácnout a stečou dolů. Pokuď mě ještě něco napadne tak vám připíšu.

Kreslení je radost aneb jaké pocity nám přináší pastelky

16. října 2011 v 20:40 | sweet
Image and video hosting by TinyPic
Pastelky jsou dobrým nástrojem po vybavováním a nejlépe mícháním barev. Pastelky mají různou škálu barev,která nabízí od černé až do bílé až barevných barev. Pastelky či tužky jsou dělané ze dřeva a mají různou tvrdost. Já spíš přešla na stínování,ale samodřejmě používám i pastelky. Známe to ,když spadne pastelka tak někde v půlce se zlomí tuha a rodiče říkají dávej si pozor ať ti nespadnou a bum jsou na zemi.

Život bez elektřiky aneb co by jsme dělali

5. října 2011 v 17:03 | sweet
Kdo by si dnes život představil bez elektřiny? Jasně,že nikdo. Dříve sice si svítili svíčkami asi tak před 200 a více lety. Tehdy jim to připadalo normální. Teď,když potřebujeme si uvařit tak nevaříme na vzduchu,že jo,ale na sporáků si vaříme oběd. Čím svítíme to bere též elektriku,když příjdeme tak si zapnem pc většina lidí,televizi večer no a dál mě nenapadá už nic. Sečteno a podtrženo = elektrika je nutná.
 
 

Reklama