deník

Musím ty blogy nějak vyřešit :)

22. ledna 2012 v 12:19 | sweet:)-fresh:)
Ahoj přátelé. Víte,že mám druhý blog a pise.cz. Jenže řídit tolik blogu je obtížné a tak navrhuju abych chodila na thesweethome.blog.cz ,kdy se mi zachce a na fresh-art.blog.cz bych to rozjela naplno a ten pise.cz mno psát tolik článku a vymýšlet je těžké tákže ten bude mizernej no co jsem si řekla o to sama.

Kolik blogu a pise.cz mám?

20. ledna 2012 v 19:27 | fresh:)-sweet:)
Mám dva blogy a to fresh-art.blog.cz a thesweethome.blog.cz + pise.cz thesweethome.pise.cz.
Na fresh-art.blog.cz bych pokračovala,ale oni mi ho pozastavili a já včera smázla a zjistila jaký článek mám smáznout a byl to z volých layoutu priseri lay . Potom jsem jim napsala,že jsem vše provedla a dnes se podívám a už mi jde SLÁVA. Budu o muset napsat i na druhý blog a pise.cz. To je taky věc si zakládat blog.cz a potom zjistit,že už jde bože. Vaše sweet:)
Choďte i na viz klikačka→a na thesweethome.pise.cz

Matika=můj nepřítel :(i přítel ♥

18. ledna 2012 v 15:46 | sweet
Papá *711*Ahojte všichni. Dneska je to třetí den co se patláme vCo nadělám *71* intervalech jakože já tomu moc nerozumím a tak jsem si pár intervalu zkusila,ale zatím nic Já nic *712*moc. Bože pomoc a tak doufám,že až v únoru budem Jo! *2248*psát z matiky,protože tohle je pro mě nepřítel. Chci toHsf *2429* umět. Chci dostat zaAnoanoano, to je ono *47* jedna. A ještě navíc zítra mám Jj souhlasim *2363*něminu a úkol+slovíčka tákže bych tu neměla být,ale jako vždicky sem padnu. Tak bye a Anoooo *52*dívejte se i na můj druhý blog teda pise.czJedu *167*

Potřebuju velikánskou pocmoc na pise.cz

15. ledna 2012 v 12:58 | sweet
Ahoj. Chci vás o něco požádat. Hlavně se nešprajcujte. Každý nějak začíná. Je jedno jestli blbě nebo dobře,ale pomoc je ta nejlepší cesta jak si k sobě najdeme cestu. Áno je to tak. V našem životě to je není zrovna dobré,ale i může být i super. Moc vás prosím abyste mi pomohli a napsali vás css styl jen pokuď máte sami vložený obrázek jak do záhlaví tak i do okrájů,do menu,stránky. Nebojte já ho nepoužiju jako design,ale jen abych viděla jak má vypadat,protože k sakru mě to nefunguje to vložení obrázku do stránky,menu,pozadí okrajů. Říkám nešprajcujte se,ale pomožte mi. Děkuji :)

slunce jasná zář,na zdi kalendář :)

14. ledna 2012 v 16:12 | sweet
Slunce jasná zář,na zdi kalendář,první vráska tvoří mou tvář....:D Haha. Tu si pořád zpívám. Je od Ewy Farný. Fkt krásná :) Něžná a plná pěkných zvuku. Položí vás do snění fkt. Promiňte,ale nic mě inteligentnějšího nenapadlo. Za to se omlouvám. Jinak thesweethome.pise.cz je skvělý,ale akorát potřebuju píchnout s kodováním,protože design mě nějak nejde achjo. Doufám,že ten kdo má pise.cz a ví dělar design a kodování tak ať mi napíše sem nebo na ten druhej blog. Děkuju :)

lítání po doktorech nemám ráda

9. ledna 2012 v 17:20 | sweet
Tak vážení. Dneska jsem byla objednána do Pardubek na tu oranžovou budovu jak je obchod Billa. Byla jsem na endokrinologii na příští návštěvu mě zase píchne jehlou do uzlíků,protože ho mám stejný a nějak ještě to budou hlídat mno. Hlavní je,že mi v tom krku nic nedělá. Pak nás poslala na odběr krve to bylo v poho dvakrát mě oděbírala nějaká stará paní,ale celkem hodná prej bojíš se já řekla trochu a po druhý jsem řekla ne. Dnes jsem byla už po třetí a byla tam mladší doktořinka. Jinak chodím k Plášilový jen tak mimochodem(hodný jsou,docela i milý). Ta nás ještě pak objednala na gyndu bože zrovna jim vypadla na 11:30 paní tákže jsem tam šla. Nejdřív jsem si slíkla kalhoty tak to mě jen dělala utrazvukem a potom jsem si slíkla i kalhotky jo jsem se styděla,ale anštestí jsem měla rolák delší a mikinu delší tákže ok. Jenže jsem ssi lehla a ona řekla ještě blíž a já s rozáhnutýmá nohama čekala až skončí. To co mi tam rvala nevím co to bylo,ale mě to připadalo jako nějaká koule,která byla trochu studená a pak výtěr udělala. Doufám,že na gyndu mě už nepošle. Neřeknu vám jakej mám problém.

mám druhý blog pise.cz

8. ledna 2012 v 19:42 | sweet
Asi jsem se zbláznila,ale možná taky ne,protože tady je zužený výběr a na pise.cz takový mno prostě lepší tak jak si to nějak představuju. Je tam i manual,když se přihlásíte tam někde je pomocník abyste si mohli uvelebit atd. Abyste byli v obraze tak co přidám tady tak přidám i tam. Jen aby bylo jasno. Doufám,že je jinak patříte mezi nechápavý. Zde najdeš mou duši sladkou sweet:)

dnes jsou Tři králové K+M+B

7. ledna 2012 v 9:45 | sweet
Všichni určitě víte,že jsou dneska Tři králové :) Jsou to Kašpar+Melichar+Baltazar. U nás nikdy nebyly a ani nebudou,protože mi je nepouštíme. Vím,že vybírají peníze,ale někdo třeba nemůže a nechce darovat. Já kdybych dala tak jedině 5kč víc ne. Jestli se jim to líbí nebo ne není má věc. Hlavně ať někde ukořistí od dobrých lidí,které darují peníze. Já už jsem jednou zažila s mamkou a bráchou víte co ? Táta byl v práci a doma zrovna nebyl a oni ti lidí chtěli tátu prostě nejdřív zvonili pak bouchali do dveří a to mě už přešla radost,protože co kdyby to byli lupiči,že jo? Od tý doby kdokoliv zvoní nepouštíme pokuď si neplánujem návštěvu. Jenže mamka přes zavřený dveře řekla,že není doma a oni pořád bouchali achjo. Jenže pak se ještě stalo minulý rok myslím,že na prázdniny,když jsme přijeli domů a před domem seděli nějaký chlapi,který čekali až budem doma ,aby to nevypadalo,že jdou za tátou jenže oni zvonili a my se neozývali. Jako já nevím vždyť nic neudělal,nevraždí nic prostě a oni takhle. Achjo.

stáhla jsem film od Svěráka :)

6. ledna 2012 v 21:36 | sweet
Asi všichni už znáte film Kuky se vrací,že? Né? Tak to je špatné. Určitě si ho stáhněte na uloz.to. Jinak je to velmi pěknej film nějak přes hodinu. Já viděla jen kousek ve škole,když jsme ho viděli a od té doby útrum. Pak vám sem dám fotky,ale teď se jdu dívat na toho rúžovýho žužovej krasavec,že LOVE♥♥♥. Zatím vám postačí z internetu obrázky.
http://www.popron.cz/fotocache/bigorig/305319.jpg
chtěli byste takovýho plyšáka?Já jo,kdybych ho viděla xD

rekonstrukce blogu a designu

6. ledna 2012 v 16:43 | sweet
Musím vám to říct,protože to tu vypadá no,že lidi nepřitahuju. Udělám design na kterým si dám záležet,abych to tu nemusila měnit jak ponožky což by zabránilo tákže konec kecu a jde se do práce. Musím napsat body abyste věděli co budu dělat. 1)výroba designu bude zimní,protože je leden tákže do února a až někdy v březnu jiný uvidím:) 2)rozcesníky uvidím jak mě napadne styl 3)klikačku na blog Těšíte se na new lay? Pište co byste chtěli změnit na mém blogu a co byste naopak chtěli abych tu provozovala? Jen dělám průzkum xD
 
 

Reklama